KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197440
nr 1619 7440
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1961, "Giersdalen, Norge". Olja på pannå, 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 42x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:14:22
13/5 18:36:54
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor